اخبار > آغاز ثبت نام بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی در سراسر کشور

 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی ازتاریخ اول دی ماه آغاز و تا پایان روز 20 دی ماه ادامه خواهد داشت.

آغاز ثبت نام بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی در سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، ثبت نام بیست و يكمين دوره ازدواج دانشجویی در سراسر کشور از اول دی ماه آغاز شده و تا پایان روز بیستم دی ماه ادامه خواهد داشت.

دانشجویان پس از ثبت نام از طریق سایت ازدواج دانشجویی به آدرس www.ezdevaj.org لازم است پرینت نسخه چاپی را دریافت کرده و به همراه مدارک اعلام شده جهت تایید نهایی به دفتر نهاد در دانشگاه ارایه دهند. سپس بعد از اعلام کاروان‌ها، کاروان دلخواه را انتخاب کنند.

در دانشگاه‌هایی که دفتر نهاد وجود ندارد، دانشجویان پس از ثبت نام، مدارک لازم را جهت تائید به رابط فرهنگی دانشگاه که از طرف ستاد ازدواج تعیین شده ارائه کنند تا ثبت نام قطعی صورت گیرد.

ویرایش اطلاعات ثبت نام شده توسط خود داوطلب و صرفاً قبل از تائید ثبت نام مقدور است.

زوج‌های دانشجو تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ برای ثبت نام فرصت دارند.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت ازدواج دانشجویی به آدرس www.ezdevaj.org مراجعه نمایید.

دانشجویان محترم مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث در صورت هر گونه سوال می توانند با شماره 02155902138 تماس حاصل نمایند.

آدرس پستی جهت ارسال پرینت نسخه نهایی ثبت نام با امضا و اثر انگشت و سایر مدارک: قم، بلوار پانزده خرداد، چهار راه نوبهار، بعد از شهرک جهاد، مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث، دانشگاه قرآن و حدیث، مدیریت فرهنگی دانشجویی، جناب آقای خوشرو، صندوق پستی: 371951139، کد پستی: 3714854913


٠٩:٥٦ - دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٢١٦    /    تعداد نمایش : ١٢٦٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: