اخبار > برگزاری کارگاه پژوهشی مقاله نویسی

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه پژوهشی مقاله نویسی

«بسمه تعالی»

 

به منظور رشد و ارتقای توان علمی ـ پژوهشی و در پاسخ به درخواست‌های مکرر دانشجویان، آموزش‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی، اقدام به برگزاری یک «کارگاه مقاله نویسی» نموده است. دانشجویان و علاقمندان به فعالیت‌های پژوهشی، می‌توانند از این کارگاه جهت رفع اشکالات خود و یافتن مهارت در مسیر انجام تحقیقات علمی و تدوین مقالات استفاده کنند. هدف این دوره، آموزش گام به گام مراحل انجام تحقیقات علمی است که بصورت عملی و با ارائۀ تمارین کاربردی، ان شاء الله این هدف محقق خواهد شد و شاهد پیشرفت دانشجویان توانمند در عرصۀ پژوهش‌های علمی در زمینۀ علوم اسلامی خواهیم بود. این کارگاه بصورت غیرحضوری بوده و ثبت نام آن از طریق سامانۀ عرضه محصولات الکترونیکی دینی (رایادین) به http://rayadin.qhu.ac.ir  انجام می‌شود.

 

·       تقویم آموزشی

-        شروع ثبت نام: 01 دی الی 01 بهمن 96؛

-        طول دوره: از لحظه ثبت نام الی 25 اسفند 96؛

-        آخرین مهلت ارسال فعالیت تحقیقاتی: 25 اسفند 96.   

 

·       مفاد و خدمات آموزشی

-        ارائۀ محتوای آموزشی در قالب 8 جلسۀ درسی چندرسانه‌ای؛

-        برگزاری 6  جلسه کارگاهی آنلاین با حضور استاد؛

-        ارائۀ یک مقاله به عنوان پروژۀ پایان دوره؛

-        ارائۀ گواهینامۀ الکترونیکی پایان دوره.

 

·       معرفی ویژگی‌های دوره

-        محتوای آموزشی این دوره در قالب 8 جلسه درسی چندرسانه‌ای توسط استاد ارجمند جناب آقای دکتر مهدی نصرتیان تولید شده، که پس از ثبت نام، ظرف مدت 24 ساعت کاری روی میزکار افراد فعال شده و تا پایان دوره نیز، باقی خواهد ماند.

-        با توجه به اینکه، بسته‌های آموزشی تا پایان دوره در دسترس افراد شرکت‌کننده خواهد بود، هیچ‌گونه محدودیت زمانی برای مشاهده دروس وجود ندارد و افراد می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز جهت مشاهدۀ دروس اقدام نمایند.

-        در طول دوره 6 جلسۀ کارگاهی آنلاین با حضور جناب آقای محسن خوش‌فر، استاد ارائۀ این درس برگزار خواهد شد که زمانبندی برگزاری این جلسات در ادامۀ همین اطلاعیه ذکر شده است.

-        در جلسات کارگاهی آنلاین، گام‌های عملیاتی مقاله نویسی و تحویل مقالات، با ارائه موضوعات و سؤالات مختلف از جانب استاد، و ارائۀ پاسخ از جانب شرکت‌کنندگان کار خواهد شد.

-        شرط اخذ گواهینامۀ پایان دورۀ «مقاله نویسی» ارائۀ یک مقالۀ علمی مطلوب در پایان دوره است. این مقالات توسط استاد ارجمند جناب آقای خوش‌فر، بررسی و ارزیابی خواهد شد و در صورت تأیید ایشان، گواهینامۀ پایان دوره برای افرادی که موفق به کسب امتیاز مطلوب از کار تحقیقاتی خود شوند، صادر خواهد شد.

-        هزینۀ صدور گواهینامۀ پایان دوره مبلغ 50000 ریال و هزینۀ ارسال به نشانی پستی افراد متقاضی، مبلغ 90000 ریال است که در صورت تمایل به اخذ گواهینامه، شیوۀ پرداخت وجوه فوق، از طریق کارشناس آموزش‌های آزاد به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

نکته: افرادی که جهت اخذ گواهینامه، امکان مراجعۀ حضوری به دانشگاه را داشته باشند، نیازی به پرداخت هزینۀ ارسال نخواهند داشت و صرفاً هزینۀ صدور گواهینامه را پرداخت خواهند کرد.

 

 

·       زمانبندی برگزاری جلسات آنلاین استاد

 

شماره جلسه

تاریخ

ساعت برگزاری

جلسه اول

شنبه 07 / بهمن / 96

15 الی 16:30

جلسه دوم

شنبه 14 / بهمن / 96

15 الی 16:30

جلسه سوم

شنبه 28 / بهمن / 96

15 الی 16:30

جلسه چهارم

شنبه 05 / اسفند / 96

15 الی 16:30

جلسه پنجم

شنبه 12 / اسفند / 96

15 الی 16:30

جلسه ششم

شنبه 19 / اسفند / 96

15 الی 16:30

 

 

·       شرایط ثبت نام

-        علاقمندان به شرکت در این دوره می‌بایست ابتدا به پایگاه عرضه محصولات الکترونیکی دینی (رایادین) به نشانی http://rayadin.qhu.ac.ir   مراجعه نموده و ثبت نام نموده و دورۀ مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید.

-        هزینۀ شرکت در این دوره 700000 ریال است که با احتساب تخفیف ویژه معادل 500000 ریال خواهد بود.

 

راهنمای ثبت نام در سامانۀ رایادین

 

·       راه‌های ارتباطی

شرکت‌کنندگان محترم در دورۀ تربیت پژوهشگر، جهت کسب اطلاعات بیشتر و رفع هرگونه ابهام می‌توانند از راه‌های ارتباطی زیر با پشتیبان دوره در تماس باشند:

تهران: 51290 ـ 021 داخلی 51؛

قم: 371760 ـ 025 داخلی 51؛

از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر.

ارتباط اینترنتی: ارسال نامه به ایمیل Azadmajazi@hadith.ir

و جهت اطلاع از اخبار دوره‌ها، با کانال تلگرامی دوره‌های آزاد به نشانی https://telegram.me/azadqhu  همراه باشید.

 

آموزش‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی

دانشگاه قرآن و حدیث

 


١٣:٢٧ - شنبه ٢ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٢١١    /    تعداد نمایش : ٣١٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: